Hakkımızda
 
 
UZMANLAR PLATFORM olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz.
Türkiye’de ISO 9001, CE ve TS EN 280 standartlarında üretimi yürüten firmamız, araç üstü teleskobik personel yükseltici makine üretim kalitesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Bu makinelerde Domex 700 MCE ve Domex 960 MCE yüksek mukavemetli çelik saclar ve Alman malı Rexnord bom açma ve toplama zincirleri kullanılmaktadır. Makinelerimiz, tam otomatik hidrolik kumanda blokları ile uzaktan veya sepetten kontrolü sağlayacak dijital kumanda sistemlerine sahiptir. Fly bomlu olarak üretilen modellerimiz geometrik–elektronik ve moment kontrol sistemleri sayesinde yükseklerde güvenle çalışma imkanı sağlamaktadır.
15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır. Ayrıca 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 53 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.
 
 
As UZMANLAR PLATFORM we manufacture truck mounted telescopic platform, hydraulic scissor lift, self-propelled towable articulated telescopic platform and towable telescopic platform. Our company was established in 2006 and has been manufacturing in our factory which was built on an area of 10,000m² and 3000 m² closed area in Kocaeli-Kartepe since 2013.
Our company carrying out the production with ISO 9001, CE and TS EN 280 standards in Turkey, is in the first place on truck mounted telescopic aerial work platform production quality. Domex 700 MCE and Domex 960 MCE high strength steel sheets and German Rexnord boom extending and retracting chains are used in our machines which are equipped with fully automatic hydraulic control blocks and digital control systems that allow remote or basket control. Our models, which are manufactured with fly booms, provide the opportunity to work safely on high levels thanks to geometric-electronic and moment control systems.
Thanks to our experience and quality over 15 years, more than 1000 Uzmanlar Platform machines work safely and successfully in our sector. In addition, we provide added value to our country with our export to more than 20 countries. Our company, which is the leader in production/sales in the range of 30 to 53 meters platforms in Turkey, has become the leader in exportation by performing 37% of Turkey's exports in this sector.